Skladník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitriansky kraj
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Kristina Helenova kristinahelenova@azet.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Pracovná náplň: – vykládka, nakládka tovaru, ako aj príjem tovaru na sklad – vychystávanie tovaru podľa dodacieho listu, príprava tovaru na výdaj zo skladu – vyskladňovanie tovaru a jeho premiestnenie zo skladu do zóny výdaja materiálu, kontrola tovaru – manuálna práca v sklade – ručná manipulácia s paletovými nízkozdvižnými vozíkmi – v prípade, že tovar nie je paletizovaný, paletizácia tovaru – uskladnenie tovaru do regálových pozícií v sklade – odovzdanie tovaru kuriérovi a fyzická kontrola uskladneného tovaru absolventa – voľné víkendy – nepracuje sa počas sviatkov (len výnimočne) – práca nie je fyzicky náročná – práca v malom sklade v rodinnom kolektíve – nieje potreba práca s VZV

Práca vhodná pre absolventa; – voľné víkendy; – nepracuje sa počas sviatkov (len výnimočne); – práca nie je fyzicky náročná ; – práca v malom sklade v rodinnom kolektíve; – nieje potreba práca s VZV;
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Obchod, marketing a reklama;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;aspoň 2 roky
pozornosť praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: – kontaktujeme len uchádzačov, ktorí nám pošlú životopis, bez zaslaného životopisu nekontaktujeme uchádzačov
– vhodnejšie pre uchádzačov z okolia Nitry

Pracovné výhody : – voľné víkendy – nepracuje sa počas sviatkov (len výnimočne) – práca nie je fyzicky náročná – práca v malom sklade v rodinnom kolektíve – nieje potreba práca s VZV,
Kontakt : Kristina Helenova kristinahelenova@azet.sk
Okres : Nitriansky kraj

Hana Szabová STANKY HAGO

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
50195000

Telefón:
+421

Charakteristika:
ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach

Adresa:

Veľký Lapáš 846 95104 Veľký Lapáš Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoNitriansky krajokres NitraVeľký Lapáš95104