Kuchár

Phuong Nguyen thi konateľ anhvnsk@gmail.com tel.: +421919099999

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: ovládanie ázijských jedál a prísad absolventa + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre absolventa; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;bez požiadavky na odbornú prax
praktické myslenie spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Cudzie jazyky: vietnamský – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Phuong Nguyen thi konateľ anhvnsk@gmail.com tel.: +421919099999
Okres : okres Topoľčany

EMIA-N, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44131232

Telefón:
+421919099999

Charakteristika:
reštauračná činnosť

Adresa:

Mojmírova 15/1024 95501 Topoľčany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres TopoľčanyTopoľčany17. novembra 3295501