Vodič

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

Pavel Valent konateľ kamelot.ov@gmail.com tel.: +421905791643

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič

Pracovná náplň: Prijmeme vodiča sk. B na rozvoz tovaru po Žiline a okolí. Pracovná doba 7.00-15.30 h. po-pia. Práca je vhodná i pre ženy, ZŤP, ale aj absolventov. Info na +421 905 791 643 alebo kamelot.ov@gmail.com. Pracovný pohovor sa uskutoční na adrese sidla PV TRADING, Sučianska 31, Martin, 03601, SK, po telefonickom dohovore. Miesto výkonu práce je Žilina a okolie. Mzda od 600-1300 Euro zdravotne postihnutého absolventa

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
pamäť cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný písomný prejav matematická gramotnosť finančná a ekonomická gramotnosť

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pracovný pohovor
Kontakt : Pavel Valent konateľ kamelot.ov@gmail.com tel.: +421905791643
Okres : Žilinský kraj

PV Trading s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50988859

Telefón:
+421905791643

Adresa:

Severná 3894/4 03601 Martin Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres ŽilinaŽilinaNarodná 101001