Vodič – rozvoz pizze

Táto ponuka už nieje aktuálna

Muhamed Izeiri izeiri.dolcevita26@gmail.com tel.: +421908477465

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič – rozvoz pizze

Pracovná náplň: Hľadáme šikovného rozvozára alebo rozvozárku pizze do našej pizzerii. absolventa Platíme 3EURÁ na hodinu plus výhody a platový rast.

Práca vhodná pre absolventa; Platíme 3EURÁ na hodinu plus výhody a platový rast.;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 11:00 do 21:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie
precíznosť (presnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Pracovné výhody : Platíme 3EURÁ na hodinu plus výhody a platový rast.,
Kontakt : Muhamed Izeiri izeiri.dolcevita26@gmail.com tel.: +421908477465
Okres : Banskobystrický kraj

Muhamed Izeiri – DOLČE VITA

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
43033466

Telefón:
+0421908477465

Práca s potravinami, hygiena na pracovisku, osobná hygiena, práca s ľuďmi a tímová práca.

Adresa:

Školská 29/15 96263 Pliešovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres ZvolenSliačNámestie SNP 298/2196231