Pracovník čerpacej stanice (Banská Bystrica)

Mgr. Mário Maruška Konateľ maruska.mario@gmail.com tel.: +421903456650

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník čerpacej stanice (Banská Bystrica)

Pracovná náplň: Obsluha čerpacej stanice Slovnaft. Práca za pokladňou, príprava občerstvenia, dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty v priestoroch čerpacej stanice.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Mário Maruška Konateľ maruska.mario@gmail.com tel.: +421903456650
Okres : okres Banská Bystrica

MATTIM, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36028380

Charakteristika:
Spoločnosť prevádzkuje pohostinstvo.

Adresa:

Nábrežná 23 96801 Nová Baňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Banská BystricaBanská BystricaHutná 1097401