Administratívny pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bratislava
  • Uverejnené 2 týždne pred

Alena Nováková organizačno-personálny pracovník novakova.alena@mbmgroup.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie, evidencia dochádzky. Evidencia prenájmu nebytových priestorov, Prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov. Práca s interným informačným systémom spoločnosti. Zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok. Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka). Spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov. Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia. absolventa Práca v dynamickej spoločnosti.

Práca vhodná pre absolventa; Práca v dynamickej spoločnosti.;
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Stavebníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore technicko-ekonomický pracovník ;aspoň 3 mesiace
analytické myslenie cieľavedomosť komunikatívnosť pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť trpezlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť organizovanie a plánovanie práce Ďalšie požiadavky: – ovládať prácu s PC (balík Microsoft Office) na úrovni pokročilý, vhodné pre záujemcov z okolia Devínskej Novej Vsi

Pracovné výhody : Práca v dynamickej spoločnosti.,Termín výberového konania:15. 5. 2018Informácie pre záujemcu:hľadáme uchádzačov z okolia Devínske Nová Ves, okolie BA, nutný osobný pohovor za účasti vedúceho pracovníka
Kontakt : Alena Nováková organizačno-personálny pracovník novakova.alena@mbmgroup.sk
Okres : okres Bratislava

MBM-ARMO, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36717835

Internetová adresa:
novakova.alena@mbmgroup.sk

Telefón:
+421903841536

Charakteristika:
Spoločnosť zaoberajúca sa prácou v stavebníctve…

Adresa:

Hviezdoslavovo námestie 213 02901 Námestovo Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BratislavaBratislava-Dev.Nová VesMlynská 683484107