Asistent predaja

Juraj Mravec výkonný riaditeľ mravec.j@ekoprofil.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent predaja

Pracovná náplň: – predaj tovaru: plastových, hliníkových okien, dverí a ich doplnkov, garážových brán, bezpečnostných a interiérových dverí, tieniacej techniky…., – poskytovanie kvalitnej starostlivosti a poradenstva zákazníkom, – vypracovávanie cenových ponúk, – administratívna činnosť, – reprezentácia filozofie spoločnosti zdravotne postihnutého absolventa – osobnostný rast a profesijné poznatky získané vďaka zaškoleniu firmou, – zamestnanecké zľavy na nákup tovaru, – výkonnostné odmeny (v závislosti od hospodárskeho výsledku pobočky),

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa; – osobnostný rast a profesijné poznatky získané vďaka zaškoleniu firmou, ; – zamestnanecké zľavy na nákup tovaru,; – výkonnostné odmeny (v závislosti od hospodárskeho výsledku pobočky),;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:30 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa finančná a ekonomická gramotnosť

Pracovné výhody : – osobnostný rast a profesijné poznatky získané vďaka zaškoleniu firmou, – zamestnanecké zľavy na nákup tovaru, – výkonnostné odmeny (v závislosti od hospodárskeho výsledku pobočky),,Informácie pre záujemcu:Ak nemáte radi nudu, radi sa učíte nové veci, ste šikovný, spoľahlivý a komunikatívny človek a hľadáte prácu v Bratislave, tak hľadáme práve vás!
Kontakt : Juraj Mravec výkonný riaditeľ mravec.j@ekoprofil.sk
Okres : Bratislavský kraj

EKOPROFIL MONT, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44043236

Charakteristika:
montáž výplní stavebných otvorov

Adresa:

Antona Bernoláka 75/35 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-RužinovZáhradnícka 6482001