Murár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

Mgr. Marek Šúň konateľ gaura@gaura.sk tel.: +421944210409

Ponúkame pracovnú pozíciu : Murár

Pracovná náplň: Drobné stavby v rámci realizácie exteriérov na klúč, pokládka zámkovej dlažby, montáž oplotenia, stavba gabionov absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo;Stavebníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: tvorivosť (kreativita) Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Marek Šúň konateľ gaura@gaura.sk tel.: +421944210409
Okres : Trenčiansky kraj

Gaura s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50691406

Internetová adresa:
www.gaura.sk

Telefón:
+4219044210409

Realizácia exteriéru na kľúč. Zameriavame sa na projektovanie a realizáciu súkromných záhrad, verejných priestranstiev a závlahových systémov, drobné stavebné prvky (terasy, altánky) a pokládku zámkovej dlažby.

Adresa:

Veľké Chlievany 6 95655 Veľké Chlievany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajokres Bánovce nad BebravouVeľké ChlievanyVeľké Chlievany 695655