Kuchár/ka

Ing. Olga Runčáková personálne oddelenie runcakova@ruzbachy.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár/ka

Pracovná náplň: Zabezpečuje výrobu a výdaj bežných druhov teplých a studených jedál, výrobu a výdaj technologicky náročných jedál a špecialít miestnej kuchyne v súlade s HACCP. absolventa Zamestnanecké ubytovanie. Zamestnanecké ubytovanie. + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre absolventa; Zamestnanecké ubytovanie.; Zamestnanecké ubytovanie.; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 20:00 Práca na zmeny: delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;aspoň 3 mesiace

Ďalšie požiadavky: Zdravotný preukaz.

Pracovné výhody : Zamestnanecké ubytovanie. Zamestnanecké ubytovanie. + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Ing. Olga Runčáková personálne oddelenie runcakova@ruzbachy.sk
Okres : okres Stará Ľubovňa

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31714501

Internetová adresa:
www.ruzbachy.sk

Telefón:
0524266111

Akciová spoločnosť podnikajúca v oblasti kúpeľníctva a cestovného ruchu na báze poskytovania liečebných, rehabilitačných, rekondičných a iných pobytov a služieb pre poistencov zdravotných poisťovní, komerčnú klientelu a účastníkov firemných rekondičných aktivít.

Adresa:

Vyšné Ružbachy 48 06502 Vyšné Ružbachy Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Stará ĽubovňaVyšné RužbachyVyšné Ružbachy 4806502