Obchodný manager pre pracovný portál s fixom!

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bratislava
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Patrik Slivarich manager zivotopis@kariera-praca.sk tel.: +421917236433

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný manager pre pracovný portál s fixom!

Pracovná náplň: Pozícia obchodný manager pre pracovný portál Kariéra-práca.sk s fixom. Práca v stabilnej spoločnosti. Oblasť pôsobenia: Bratislava a okolie. Náplň práce: – starostlivosť o stálych alebo nových firemných klientov – priama komunikácia s klientom – prezentácia spoločnosti a následný predaj produktov – zodpovednosť za objednávky, komunikácia s klientom Výhodné platové podmienky, vlastné auto výhodou. Práca na živnosť,alebo TPP, fix 1100 € + provízie z predaja. Prax na pozícii obchodného managera minimálne 2 roky, podmienka. Podrobnosti upresníme na osobnom pracovnom pohovore. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Váš životopis, prosím, pošlite na mail zivotopis@kariera-praca.sk. Do predmetu uveďte názov pozície Obchodný manager pre pracovný portál Kariera-praca.sk. Benefity ponúkané spoločnosťou, napríklad flexibilná pracovná doba. Výborné platové ohodnotenie, 1100 € fix + provízie s predaja.Práca na TPP , alebo živnosť. Podla dohody.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Cudzie jazyky: slovenský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Váš životopis, prosím, pošlite na mail zivotopis@kariera-praca.sk. Do predmetu uveďte názov pozície Obchodný manager pre pracovný portál.

Pracovné výhody : Benefity ponúkané spoločnosťou, napríklad flexibilná pracovná doba. Výborné platové ohodnotenie, 1100 € fix + provízie s predaja.Práca na TPP , alebo živnosť. Podla dohody.,
Kontakt : Patrik Slivarich manager zivotopis@kariera-praca.sk tel.: +421917236433
Okres : okres Bratislava

M.S.LEM, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50465422

Telefón:
+421911229650

Charakteristika:
Obchodná spoločnosť, BOZP, OPP a PZS

Adresa:

Pri Trati 11957/25A 82106 Bratislava-Pod.Biskup. Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BratislavaBratislava-Pod.Biskup.Pri Trati 11957/25A82106