Vodič nákladného auta – Trnava a okolie

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

Roman Lehoťák Konateľ takropartners@gmail.com tel.: +421911511615

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič nákladného auta – Trnava a okolie

Pracovná náplň: Preprava – rozvoz plošných materiálov (nábytkové kovanie, hrany) po Západoslovenskom kraji. Trnava a okolie Pre bližšie informácie neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421911511615.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: – zdravotná spôsobilosť
– psychotesty
– kvalifikačná karta vodiča
– digitálna karta vodiča
– trestná bezúhonnosť
– spoľahlivosť, samostatnosť, nekonfliktnosť, chuť pracovať

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Roman Lehoťák Konateľ takropartners@gmail.com tel.: +421911511615
Okres : Trnavský kraj

TAKRO PARTNERS s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47971223

Telefón:
+421911511615

Hlavnou oblasťou našej podnikateľskej činnosti je predovšetkým vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava. Našou prioritou je spokojný zákazník a preto dbáme na vysokú profesionalitu. Stretnúť nás môžete v štátoch Európskej únie, najčastejšie v oblasti západnej časti Európy, predovšetkým krajiny Beneluxu, Francúzsko či Nemecko.

Adresa:

Hlavná ulica 6/7 95148 Jarok Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres TrnavaTrnava