Montážnik/-čka – práca len cez víkendy, plat od 586 €

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 2 týždne pred

Veronika Šulík Personálny konzultant recruiting@transfer-personal.sk tel.: +421948186912 Bc. Jakub Igaz HR Recruiter nitra@transfer-personal.sk tel.: +421948940610

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážnik/-čka – práca len cez víkendy, plat od 586 €

Pracovná náplň: Vašou náplňou práce bude: – obsluha montážnych liniek – montáž jednotlivých dielov na svojom pracovnom úseku – skrutkovanie, nitovanie, lepenie Práca iba cez víkend sobota a nedeľa. absolventa – práca 2 dni v týždni na TPP – DOPRAVA do zamestnania zdarma – možnosť kariérneho rastu – firemné akcie – viac času na iné aktivity
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa; – práca 2 dni v týždni na TPP; – DOPRAVA do zamestnania zdarma; – možnosť kariérneho rastu; – firemné akcie; – viac času na iné aktivity;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vodičské oprávnenie: Skupina B Ďalšie požiadavky: – dobrý zdravotný stav
– práca v stoji
– manuálne zručnosti výhodou
– skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou

Pracovné výhody : – práca 2 dni v týždni na TPP – DOPRAVA do zamestnania zdarma – možnosť kariérneho rastu – firemné akcie – viac času na iné aktivity,Informácie pre záujemcu:Termín výberového konania bude upresnený telefonicky.
Kontakt : Veronika Šulík Personálny konzultant recruiting@transfer-personal.sk tel.: +421948186912 Bc. Jakub Igaz HR Recruiter nitra@transfer-personal.sk tel.: +421948940610
Okres : okres Trnava

TRANSFER International Staff k.s.

Právna forma:
Komanditná spoločnosť

IČO:
48260436

Internetová adresa:
www.transfer-personal.sk

Telefón:
+421948312207

TRANSFER International Staff, k.s. je rakúska agentúra, ktorá má 21 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky.
Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.

Adresa:

Račianska 96 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres TrnavaTrnavaAutomobilová 191701