Asistent/telefonista obchodnej skupiny

JUDr. Alena Nguyenová advokát poradenstvo.pomoc@gmail.com tel.: +421907417179

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent/telefonista obchodnej skupiny

Pracovná náplň: – telefonický kontakt s klientmi na dennej báze, oslovovanie klientov – podávanie odborných informácií o finančných produktoch v oblasti životného a neživotného poistenia, hypotekárnych a spotrebných úveroch – telefonický prieskum, telefonické kampane – dohodnutie termínov servisných stretnutí s klientmi absolventa zdravotne postihnutého

Práca vhodná pre absolventa;zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor
Kontakt : JUDr. Alena Nguyenová advokát poradenstvo.pomoc@gmail.com tel.: +421907417179
Okres : Banskobystrický kraj

JUDr. Alena Nguyenová – Poradenstvo pre každého

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri – podnikajúci súčasne ako osoba so slobodným povolaním

IČO:
43099408

Internetová adresa:
poradenstvo.pomoc@gmail.com

Telefón:
+421907417179

Charakteristika:
poskytovanie právnych služieb širokej verejnosti
poskytovanie poradenstva a pomoci v rôznych životných situáciách z oblasti práva, realít a financií
poradenstvo pri podnikateľských, organizačných a ekonomických činnostiach
sprostredkovanie všeobecného a odborného poradenstva a pomoci
realitná činnosť – sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
sprostredkovanie finančného poradenstva a služieb v oblasti poisťovníctva a úverových produktov

Adresa:

Mládežnícka 1886/17 97404 Banská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres Banská BystricaBanská BystricaDolná 6297401