Odborný montážny pracovník

Ing. Ján Bartal bartal@aquapond.sk tel.: +421911545479

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný montážny pracovník

Pracovná náplň: Odborná montáž a servis bazénov a jazierok. absolventa Plat 800 – 1100 Eur v závislosti od počtu odpracovaných hodín. Výplata týždenne. Zaujímavá práca, kariérny rast, zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobá jednozmenná práca v stabilnej spoločnosti.

Práca vhodná pre absolventa; Plat 800 – 1100 Eur v závislosti od počtu odpracovaných hodín. Výplata týždenne. Zaujímavá práca, kariérny rast, zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobá jednozmenná práca v stabilnej spoločnosti.;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Stavebníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: Vhodné pre dlhodobo nezamestnaných. Zodpovednosť, flexibilita, čestnosť, precíznosť, bezúhonnosť, schopnosť učiť sa.

Pracovné výhody : Plat 800 – 1100 Eur v závislosti od počtu odpracovaných hodín. Výplata týždenne. Zaujímavá práca, kariérny rast, zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobá jednozmenná práca v stabilnej spoločnosti.,
Kontakt : Ing. Ján Bartal bartal@aquapond.sk tel.: +421911545479
Okres : okres Dunajská Streda

AQUAPOND s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44988788

Internetová adresa:
www.bio-bazeny.sk

Telefón:
00421911545479

Charakteristika:
Realizácia bazénov.

Adresa:

Orechová Potôň 311 93002 Orechová Potôň Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Dunajská StredaOrechová PotôňOrechová Potôň 31193002