Predavač/ka na odd. lahôdok

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Gabriela Feriancová Regional HR Manager feriancova@personica.sk tel.: +421948185017

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka na odd. lahôdok

Pracovná náplň: Predaj na oddelení lahôdok. absolventa práca v stabilnej spoločnosti príplatky zo ZP základná zložka mzdy + variabilná zložka týždenné zálohy

Práca vhodná pre absolventa; práca v stabilnej spoločnosti; príplatky zo ZP; základná zložka mzdy + variabilná zložka; týždenné zálohy;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť spoľahlivosť trpezlivosť
Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Ďalšie požiadavky: potravinársky zdravotný preukaz
ochota pracovať

Pracovné výhody : práca v stabilnej spoločnosti príplatky zo ZP základná zložka mzdy + variabilná zložka týždenné zálohy,
Kontakt : Mgr. Gabriela Feriancová Regional HR Manager feriancova@personica.sk tel.: +421948185017
Okres : Banskobystrický kraj

PERSOnica, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48225223

Internetová adresa:
www.personica.sk

Telefón:
+421948080604

PERSOnica, s.r. o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme. Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na Vaše potreby – tak uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Adresa:

Mariánske nám. 29/6 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres Banská BystricaBanská Bystrica97401