Bowler/ Obsluha bowlingových dráh

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitriansky kraj
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Erika Čampaiová Prevádzkar palacemax@gmail.com tel.: +421908645253

Ponúkame pracovnú pozíciu : Bowler/ Obsluha bowlingových dráh

Pracovná náplň: – obsluha bowlingových dráh – zabezpečenie technickej pripravenosti dráh na prevádzku – komunikácia a obsluha zákazníkov – bežná administratívna agenda absolventa – flexibilný pracovný čas – možnosť zárobku popri škole/inom zamestnaní – mladý kolektív – bezplatné zaškolenie – individuálne benefity – flexibilný pracovný čas – možnosť zárobku popri škole/inom zamestnaní – mladý kolektív – bezplatné zaškolenie – individuálne benefity

Práca vhodná pre absolventa; – flexibilný pracovný čas; – možnosť zárobku popri škole/inom zamestnaní; – mladý kolektív; – bezplatné zaškolenie; – individuálne benefity; – flexibilný pracovný čas; – možnosť zárobku popri škole/inom zamestnaní; – mladý kolektív; – bezplatné zaškolenie; – individuálne benefity;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť praktické myslenie spoľahlivosť precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov informačná gramotnosť kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa manuálna zručnosť pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť technická gramotnosť

Pracovné výhody : – flexibilný pracovný čas – možnosť zárobku popri škole/inom zamestnaní – mladý kolektív – bezplatné zaškolenie – individuálne benefity – flexibilný pracovný čas – možnosť zárobku popri škole/inom zamestnaní – mladý kolektív – bezplatné zaškolenie – individuálne benefity,
Kontakt : Mgr. Erika Čampaiová Prevádzkar palacemax@gmail.com tel.: +421908645253
Okres : Nitriansky kraj

Palace Café & Bowling, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46157573

Internetová adresa:
www.bowling-nitra.sk

Telefón:
+421911928128

Bowlingová herňa s kaviarnou, fačiarsky/nefačiarsky priestor

Adresa:

Kuhnová 643/8 95101 Nitrianske Hrnčiarovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoNitriansky krajokres NitraNitraChrenovská 1661/3094901