Montér

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Nitra
  • Uverejnené 2 týždne pred

akad. arch. Ivan Cabadaj konateľ spoločnosti cabadaj@atin-ca.com tel.: +42137659291

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montér

Pracovná náplň: Montáž atypického nábytku a interiérov absolventa mladistvého zdravotne postihnutého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 16:30 Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor
Kontakt : akad. arch. Ivan Cabadaj konateľ spoločnosti cabadaj@atin-ca.com tel.: +42137659291
Okres : okres Nitra

Atin – ca, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44137869

Internetová adresa:
www.atin-ca.com

Telefón:
+421376523411

Charakteristika:
realizacia interierov na mieru

Adresa:

Hlboká 85/1083 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres NitraNitraNovozámocká 18594905