Tesár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Prešovský kraj
  • Uverejnené 2 týždne pred

PhDr. Jaroslav Stoják technicko prevádzkový riaditeľ stojak@ibeg.sk tel.: +421908044492

Ponúkame pracovnú pozíciu : Tesár

Pracovná náplň: Zhotovovanie, upravovanie, opravovanie, stavanie a montovanie debnení, základov, prekladov, pilierov a stropov. Rezanie a tvarovanie drevených dielov. Zakladanie stavieb a tesárskych konštrukcií podľa situačných a vykonávacích výkresov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 50
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore stavebná výroba;aspoň 2 roky

Ďalšie požiadavky: Výučný list v odbore.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : PhDr. Jaroslav Stoják technicko prevádzkový riaditeľ stojak@ibeg.sk tel.: +421908044492
Okres : Prešovský kraj
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

IBEG, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36456861

Internetová adresa:
ibeg@ibeg.sk

Telefón:
+4217720830

Spoločnosť sa zameriava na kompletnú realizáciu stavieb a rekonštrukciou bytových a nebytových budov.

Spoločnosť má široký záber v oblasti stavebníctva a na trhu dosiahla veľký počet úspešne zrealizovaných stavieb.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva 47 zamestnancov v rôznych profesiách a odbornostiach čo umožňuje realizovať stavby rôzneho charakteru.

Disponuje dokonalým personálnym i technickým zázemím a má vybudované a zavedené manažérske systémy ISO 9001:2008; ISO 14001:2004 a OHSAS 18001:21007, oprávnenia a licencie . Taktiež disponuje s potrebnými ľudskými zdrojmi ako aj technickými prostriedkami na takej úrovni, aby dokázala garantovať kvalitu danej oblasti.

Adresa:

Jilemnického 4 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoPrešovský krajokres PrešovPrešovJilemnického 408001