Operátor/ka výroby

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košický kraj
  • Uverejnené 4 týždne pred

Simona Čuchráčová Consultant Temporary Placement simona.cuchracova@manpower.sk tel.: +421905546841

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor/ka výroby

Pracovná náplň: Predpríprava plastových výliskov a kože pred poťahovaním – nanášanie lepidla na plastové výlisky a kožu – poťahovanie a upevnenie kože na plastové výlisky – kontrola kvality výrobkov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 50
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba;Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Simona Čuchráčová Consultant Temporary Placement simona.cuchracova@manpower.sk tel.: +421905546841
Okres : Košický kraj

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35958898

Telefón:
+421257203036

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Adresa:

Lazaretská 8 81108 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoKošický krajokres KošiceKošice-BarcaPri Letisku 140804017