Pracovník vo výrobe

Miroslav Hoferík poverená osoba aluwing@aluwing.sk tel.: +421905941680

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník vo výrobe

Pracovná náplň: Práce vo výrobe AL, PVC konštrukcií, pomoc skladníkovi (vykládka, nakládka tovaru, výrobkov), občasná výpomoc pri montážach. absolventa Po zaškolení a osvedčení sa – možnosť trvalého pracovného pomeru, sl. vozidlo, sl. telefón, internet. + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa; Po zaškolení a osvedčení sa – možnosť trvalého pracovného pomeru, sl. vozidlo, sl. telefón, internet.; + hradené ubytovanie; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Stavebníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
cieľavedomosť iniciatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce analyzovanie a riešenie problémov pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť technická gramotnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Prosíme záujem prejaviť len e-mailom s priloženým profesijným životopisom. Nevolať. My sa Vám ozveme a dohodneme stretnutie!

Pracovné výhody : Po zaškolení a osvedčení sa – možnosť trvalého pracovného pomeru, sl. vozidlo, sl. telefón, internet. + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobným pohovorom
Kontakt : Miroslav Hoferík poverená osoba aluwing@aluwing.sk tel.: +421905941680
Okres : okres Námestovo

Aluwing, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50977920

Telefón:
+421905941680

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a montážou AL konštrukcií (dvere, okná, steny, protipožiarné AL konštrukcie) a PVC konštrukcií (dvere,okná).

Adresa:

Ul. Miestneho priemyslu 571 02901 Námestovo Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres NámestovoVavrečkaVavrečka – areál PUNCH CAMPUS 31102901