Vodič nákladného motorového vozidla – kamióna

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Prešovský kraj
  • Uverejnené 2 týždne pred

Peter Veselovsky Konateľ lpp@lppeu.com tel.: +421915920653

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič nákladného motorového vozidla – kamióna

Pracovná náplň: vedenie nákladného motorového vozidla medzinárodnej cestnej kamiónovej dopravy v rámci EÚ, Ruska a Ukrajiny, pomoc pri nakladaní a vykladaní návesu absolventa interné školenia, darčekové poukažky

Práca vhodná pre absolventa; interné školenia, darčekové poukažky;
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: turnusová práca Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Neukončené základné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Podskupina C1 + E Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: ruský – elementárna: A1 a A2 ukrajinský – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : interné školenia, darčekové poukažky,
Kontakt : Peter Veselovsky Konateľ lpp@lppeu.com tel.: +421915920653
Okres : Prešovský kraj

LPP Group s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47506148

Internetová adresa:
www.lppeu.com

Telefón:
+421915920653

LPP Group, s.r.o. je spoločnosť s bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v doprave, špedícii a logistike. Najdôležitejším cieľom spoločnosti patrí celková spokojnosť zákazníka s kvalitou poskytovaných služieb so zohľadnením individuálnych potrieb zákazníka. Na dosiahnutie tohto cieľa využívame moderný vozový park, odborný tím zamestnancov a kvalitné zázemie spoločnosti.

Adresa:

Ľubochnianska 4 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoPrešovský krajokres Vranov nad TopľouVranov nad TopľouNám. Slobody 209301