Pracovník živočíšnej výroby v chove ošípaných – Nagy Dűr

Ing. Melinda Lakosová melinda.lakos@dsa.sk tel.: +421911718688

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník živočíšnej výroby v chove ošípaných – Nagy Dűr

Pracovná náplň: • Starostlivosť o ošípané na farme a ich ošetrovanie, • ochrana a zabezpečenie zdravia a hygieny zvierat, • dodržiavanie a zabezpečovanie čistoty v maštaliach vrátane ich dezinfekcie, • asistencia veterinárnemu lekárovi podľa jeho pokynov, • zabezpečenie presunu zvierat v rámci farmy vrátane nakládky zvierat, • kontrolovanie a dohľad nad funkčnosťou a plynulosťou prevádzky zariadení maštalí, vrátane kŕmneho zariadenia a monitorovacieho zariadenia, • zabezpečenie wellfaru zvierat, • vedenie evidencie, • plniť ďalšie pokyny priameho nadriadeného. absolventa • Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, • okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky, • zaujímavý balík benefitov (300 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity), • jazykové kurzy, • priestor pre kariérny rozvoj, • pravidelné teambuildingové akcie. + hradené ubytovanie

Práca vhodná pre absolventa; • Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,; • okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky,; • zaujímavý balík benefitov (300 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity),; • jazykové kurzy,; • priestor pre kariérny rozvoj,; • pravidelné teambuildingové akcie.; + hradené ubytovanie;
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore poľnohospodárstvo – farmárstvo;Stredné odborné vzdelanie v odbore poľnohospodár – farmárstvo;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
praktické myslenie spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Ďalšie požiadavky: Hľadáme kolegov na našu farmu NAGY DUR, ktorá sa nachádza v blízkosti Veľkého Medera (4 km).

Pracovné výhody : • Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, • okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky, • zaujímavý balík benefitov (300 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity), • jazykové kurzy, • priestor pre kariérny rozvoj, • pravidelné teambuildingové akcie. + hradené ubytovanie,Informácie pre záujemcu:Hľadáme pracovníkov pre našu farmu Nagy Dűr. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Kontakt : Ing. Melinda Lakosová melinda.lakos@dsa.sk tel.: +421911718688
Okres : okres Dunajská Streda

Dan – Slovakia Agrar, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36240729

Internetová adresa:
www.dsa.sk

Telefón:
+421315903411

Dan-Slovakia Agrar, a.s. je v súčasnosti jedným z vedúcich poľnohospodárskych podnikov Slovenska. Prvotným výrobným odvetvím je chov ošípaných a druhotným výrobným odvetvím je rastlinná výroba.

Adresa:

Nový Dvor NULL 93201 Veľký Meder Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Dunajská StredaVeľký MederNagy Dur 93201