kaderník

Andrejková andrejkovca021@gmail.com tel.: +421902955237

Ponúkame pracovnú pozíciu : kaderník

Pracovná náplň: kadernícka a predajná činnosť, študijný odbor kaderník, pracovný čas 09:00 – 21:00 hod. (dlhý – krátky týždeň) absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 09:00 do 21:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Andrejková andrejkovca021@gmail.com tel.: +421902955237
Okres : okres Košice II
Dátum nástupu : 15. 5. 2018

Frisör Klier, s.r.o.

IČO:
35778695

Adresa:

Panónska cesta 38/A, Bratislava-Petržalka, 85101
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Košice IIKošice-ZápadToryská 504011