Riaditeľ pobočky v Ružomberku

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

PhDr. Vlasta Sekuciová Vedúci pobočky vlasta.sekuciova@dealco.sk tel.: +421948974500

Ponúkame pracovnú pozíciu : Riaditeľ pobočky v Ružomberku

Pracovná náplň: Riadenie projektov v oblasti vzduchotechniky a výroby kotlov, koordinácia oddelení a úsekov : obchodu, TPV, výroby, logistiky a kvality, realizácií a servisu, administratívy. Zastrešuje komunikáciu smerom von z firmy – čiže smerom k riaditeľom ostatných pobočiek, zákazníkom, dodávateľom. Komunikuje s ostatnými riaditeľmi pobočiek o odchýlkach, vyplývajúcich z operatívy – projekty kotlov a filtrov, výroba PIR, odsávania a VZT. Definuje ciele jednotlivých vedúcich oddelení, kontroluje a hodnotí ich plnenie. Zodpovedá za definíciu a plnenie cieľov jednotlivých oddelení (obhajuje HV pobočky) Robí strategické rozhodnutia o pobočke v zmysle – aké výrobné segmenty rozvíjať, resp. utlmovať a v akom objeme, plánuje kapacitné posilňovanie jednotlivých oddelení, zodpovedá za rozširovanie, resp. útlm procesov, ktoré zabezpečujú tok zákazky. Navrhuje a riadi strategické investície pobočky – nákup strojov, zavádzanie nových technológií. Definuje stratégiu rozvoja jednotlivých oddelení – navrhuje zmeny kompetencií, systému odmeňovania. Organizuje a vedie porady pobočky. Perspektívna práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti. Zaujímavé finančné ohodnotenie. K základnému platu je variabilná zložka, ktorá závisí od výsledkov pobočky. Koncoročné odmeny. Služobné auto aj na súkromné účely. Možnosť hradenia firemného ubytovania.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Stavebníctvo;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 5 rokov
cieľavedomosť dominantnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov Ďalšie požiadavky: Prax v oblasti TZB /výroba alebo predaj/ :
VZT, klimatizácie, kúrenie je nutná.
Riadiace skúsenosti v oblasti predaja VZT, príp. výroby VZT sú nevyhnutné.

Dynamická a na cieľ orientovaná osobnosť.
Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
Schopnosť koordinovať a motivovať tímy pracovníkov.

Pracovné výhody : Perspektívna práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti. Zaujímavé finančné ohodnotenie. K základnému platu je variabilná zložka, ktorá závisí od výsledkov pobočky. Koncoročné odmeny. Služobné auto aj na súkromné účely. Možnosť hradenia firemného ubytovania.,
Kontakt : PhDr. Vlasta Sekuciová Vedúci pobočky vlasta.sekuciova@dealco.sk tel.: +421948974500
Okres : Žilinský kraj

DEALCO s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50541889

Telefón:
+421948974500

Charakteristika:
SZU, personálny management a personálne poradenstvo

Adresa:

Studená strana 57 94603 Kolárovo Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres RužomberokRužomberok03495