Obchodný zástupca, technický poradca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Hlohovec
  • Uverejnené 2 týždne pred

Jozef Mitrenga zástupca majiteľa mitrenga@inceram.sk tel.: +421905906200

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca, technický poradca

Pracovná náplň: Produktový a technický poradca profesionálnej chémie značky FILA, obchodný zástupca značky a iných produktov, hľadanie obchodných príležitostí na trhu a projektov absolventa Kompletné zaškolenie a vybavenie na prácu, služobné vozidlo, telefón, notebook.

Práca vhodná pre absolventa; Kompletné zaškolenie a vybavenie na prácu, služobné vozidlo, telefón, notebook.;
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
praktické myslenie analytické myslenie cieľavedomosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Podskupina B1 Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť matematická gramotnosť finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Microsoft Word – pokročilá Ďalšie požiadavky: Žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom zasielať na mitrenga@inceram.sk .

Pracovné výhody : Kompletné zaškolenie a vybavenie na prácu, služobné vozidlo, telefón, notebook.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor
Kontakt : Jozef Mitrenga zástupca majiteľa mitrenga@inceram.sk tel.: +421905906200
Okres : okres Hlohovec

Ing. Dušan Kováčik – in Ceram – GMA brand

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
33435456

Internetová adresa:
www.inceram.sk

Veľoobchodný dovozca a predajca keramických obkladov, dlažieb, prírodných kameňov, stavebnej chémie a špeciálnej chémie.

Adresa:

Nitrianska 106 92001 Hlohovec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres HlohovecHlohovecNitrianska 10692001