Vodič MKD

damdantrans@gmail.com tel.: 0903 709 227 Mgr. Nikoleta Dániel

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič MKD

Pracovná náplň: Vedenie vozidla 12t. zdravotne postihnutého GPS navigácia, platená dovolenka, školenia, víkendy a sviatky voľné

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého; GPS navigácia, platená dovolenka, školenia, víkendy a sviatky voľné;
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Základné vzdelanie ;aspoň 1 rok
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina C Podskupina C1 Cudzie jazyky: nemecký – elementárna: A1 a A2 maďarský – elementárna: A1 a A2 Ďalšie požiadavky: KKV, psychotesty, lekárska prehliadka

Pracovné výhody : GPS navigácia, platená dovolenka, školenia, víkendy a sviatky voľné,
Kontakt : damdantrans@gmail.com tel.: 0903 709 227 Mgr. Nikoleta Dániel
Okres : okres Nové Zámky

DAMDAN TRANS, s.r.o.

IČO:
51449285

Adresa:

Nábrežná 4717/18, Nové Zámky, 94002
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Nové ZámkyNové ZámkyNábrežná 1894002