Predavačka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitriansky kraj
  • Uverejnené 4 týždne pred

Hana Szabová dido12121@azet.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka

Pracovná náplň: – práca od 9-19h od Po – Piat víkendy voľné – dokladanie tovaru – predaj tovaru, práca s registračnou pokladňou – naučíme – príjemné vystupovanie – práca sa vykonáva v exteriéri z jarmočného stánku – vhodná aj pre absolventov, študentov – dvíhanie tovaru od 5 kg do 15 kg absolventa Bez zaslaného životopisu nekontaktujeme uchádzačov. Prijímame ľudí iba z okolia Nitry. Životopis zaslať na kristinahelenova@azet.sk

Práca vhodná pre absolventa; Bez zaslaného životopisu nekontaktujeme uchádzačov.; Prijímame ľudí iba z okolia Nitry.; Životopis zaslať na kristinahelenova@azet.sk;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 19:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Pracovné výhody : Bez zaslaného životopisu nekontaktujeme uchádzačov. Prijímame ľudí iba z okolia Nitry. Životopis zaslať na kristinahelenova@azet.sk,
Kontakt : Hana Szabová dido12121@azet.sk
Okres : Nitriansky kraj

Hana Szabová STANKY HAGO

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
50195000

Telefón:
+421

Charakteristika:
ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach

Adresa:

Veľký Lapáš 846 95104 Veľký Lapáš Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoNitriansky krajokres NitraLužiankyHlohovecka 495141