Predavač/ka v potravinách – Bidovce

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košický kraj
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Miriam Komárová personálny manažér personalne@karmen.sk tel.: +421905357588

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka v potravinách – Bidovce

Pracovná náplň: – Predaj potravinárskeho tovaru. – Práca s pokladňou. – Dodržiavanie HACCP. – Pracovné zmeny: doobedňajšie – poobedňajšie. – Dokladanie tovaru na predajnú plochu. – Práca na predajnej ploche. – Práca v sklade predajne. absolventa – Zvýhodnené nakupovanie za veľkoobchodné ceny. – Zvýhodnené poistenie v prípade škody spôsobenej zamestnávateľovi. – Zabezpečené stravovanie, 3,50 € stravný lístok za každú odpracovanú pracovnú zmenu. – Zdravotná starostlivosť. – Možnosť vzdelávania. – Uplatnenie zliav v ZOC KORAL prostredníctvom karty zamestnanca na služby – bowling, laser game, detské ihrisko „SAFARI“, kaviareň a reštaurácia.

Práca vhodná pre absolventa; – Zvýhodnené nakupovanie za veľkoobchodné ceny.; – Zvýhodnené poistenie v prípade škody spôsobenej zamestnávateľovi.; – Zabezpečené stravovanie, 3,50 € stravný lístok za každú odpracovanú pracovnú zmenu.; – Zdravotná starostlivosť.; – Možnosť vzdelávania.; – Uplatnenie zliav v ZOC KORAL prostredníctvom karty zamestnanca na služby – bowling, laser game, detské ihrisko „SAFARI“, kaviareň a reštaurácia.;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 19:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) vnútorná stabilita
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca samostatnosť manuálna zručnosť

Pracovné výhody : – Zvýhodnené nakupovanie za veľkoobchodné ceny. – Zvýhodnené poistenie v prípade škody spôsobenej zamestnávateľovi. – Zabezpečené stravovanie, 3,50 € stravný lístok za každú odpracovanú pracovnú zmenu. – Zdravotná starostlivosť. – Možnosť vzdelávania. – Uplatnenie zliav v ZOC KORAL prostredníctvom karty zamestnanca na služby – bowling, laser game, detské ihrisko „SAFARI“, kaviareň a reštaurácia.,
Kontakt : Mgr. Miriam Komárová personálny manažér personalne@karmen.sk tel.: +421905357588
Okres : Košický kraj

KARMEN – veľkoobchod potravín s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36447269

Internetová adresa:
www.karmen.sk

Telefón:
051711714

Charakteristika:
Veľkoobchodný a maloobchodný predaj potravín.

Adresa:

Strojnícka 15 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoKošický krajokres Košice – okolieBidovceBidovce 3804445