Cukrár

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

PaedDr. Vojtech Arbet Personálny manažér tel.: +421905868072

Ponúkame pracovnú pozíciu : Cukrár

Pracovná náplň: Výroba cesta a hmôt ich spracovanie, tepelná úprava, plnenie, povrchová úprava pekárskych a cukrárenských výrobkov. absolventa Športové podujatia, vianočné posedenie, výstavy
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; Športové podujatia, vianočné posedenie, výstavy;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo;bez požiadavky na odbornú prax
iniciatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Cudzie jazyky: slovenský – elementárna: A1 a A2 Počítače: Internet – elementárna

Pracovné výhody : Športové podujatia, vianočné posedenie, výstavy,
Kontakt : PaedDr. Vojtech Arbet Personálny manažér tel.: +421905868072
Okres : Trnavský kraj

Pekáreň Drahovce s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47162074

Internetová adresa:
info@pekaren-drahovce.sk

Telefón:
+421905868072

Vo svojej novovybudovanej výrobnej hale disponuje špičkovými
pekárenskými zariadeniami. Vyznávame filozofiu návratu k tradičným výrobným postupom pri použití najmodernejšej
technológie súčasnosti.
Pýchou našej pekárne je linka na výrobu bežného pečiva, ktorá
prebieha bezdotykovou metódou.

Adresa:

Hlavná 1 92241 Drahovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres PiešťanyPiešťanyKuzmányho 192101