Čašník/čašníčka

Ľubomír Minda veronika.majdisova@ofz.sk tel.: +4215804726

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/čašníčka

Pracovná náplň: Obsluha hotelových hostí. absolventa Zamestnanecká strava, v prípade dochádzania možnosť ubytovania.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; Zamestnanecká strava, v prípade dochádzania možnosť ubytovania.;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : Zamestnanecká strava, v prípade dochádzania možnosť ubytovania.,
Kontakt : Ľubomír Minda veronika.majdisova@ofz.sk tel.: +4215804726
Okres : okres Dolný Kubín

SLOVAKIA REAL – IN, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
35789638

Telefón:
+421

Charakteristika:
Prevádzka: Hotel Park****
Ubytovacie a stravovacie služby

Adresa:

Alej slobody 1879 02601 Dolný Kubín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Dolný KubínDolný KubínRadlinského 1739/2102601