Traktorista na lesný traktor

p. Ing. Holienčík slovakiadruzstvo@gmail.com tel.: +421918/415 067

Ponúkame pracovnú pozíciu : Traktorista na lesný traktor

Pracovná náplň: Kontaktná osoba p. Ing.Holienčík, tel.: +421918/415 067, e-mail: slovakiadruzstvo@gmail.com Pracovná pozícia: Traktorista na lesný traktor Náplň práce: obsluha lesného traktora Výhodou kvalifikačný preukaz na obsluhu lesného traktora.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina T

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p. Ing. Holienčík slovakiadruzstvo@gmail.com tel.: +421918/415 067
Okres : okres Ružomberok

Družstvo SLOVAKIA

IČO:
47399546

Adresa:

nám. SNP 19, Zvolen, 96001
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres RužomberokLiptovská Osada03473