Manažér ľudských zdrojov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 3 týždne pred

Natália Bubeníková manažér ľudských zdrojov 5501927@ovbmail.eu tel.: +421910635520

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér ľudských zdrojov

Pracovná náplň: Hľadáme kolegu, ktorý sa vie rýchlo učiť a vie dobre naslúchať. Nevyžadujeme pracovné skúsenosti, týmto sme nevšední. Vyžadujeme dochvíľnosť, komunikatívnosť a úprimnosť. Pracovná náplň spočíva najmä vo vedení kolektívu a v jeho osobnostnom rozvoji. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor
Kontakt : Natália Bubeníková manažér ľudských zdrojov 5501927@ovbmail.eu tel.: +421910635520
Okres : Trnavský kraj

Natália Bubeníková

Právna forma:
Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

IČO:
50962051

Internetová adresa:
5501927@ovbmail.eu

Telefón:
+421910635520

Charakteristika:
Spokojnosť je priorita.

Adresa:

Jarmočná 36 92001 Hlohovec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres HlohovecHlohovec