VÝROBNÝ DISPEČER

Táto ponuka už nieje aktuálna

Janka Schonová Referent pre personalistiku ksupra@stonline.sk tel.: +421918697256 fax: 0486122251

Ponúkame pracovnú pozíciu : VÝROBNÝ DISPEČER

Pracovná náplň: – Plánovanie priebehu výroby – Riadenie výroby a zabezpečenie jej plynulého chodu formou dispečerských príkazov príslušným vedúcim alebo zamestnancom – Kontrola plnenia výrobného plánu, zaznamenávanie odchýlok od stanoveného cieľa – Operatívne riešenie neočakávaných výrobných situácií s cieľom minimalizácie výrobných prestojov – zaujímavé finančné ohodnotenie (mesačná prémia, osobné hodnotenie, príplatok za školenia a certifikáty súvisiace s náplňou práce, príplatok za vedenie kolektívu a prémia zo zisku za príslušný mesiac) + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo;Vyššie odborné vzdelanie v odbore strojárstvo – príprava a riadenie výroby;aspoň 1 rok
praktické myslenie
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce analyzovanie a riešenie problémov technická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Excel – elementárna Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : – zaujímavé finančné ohodnotenie (mesačná prémia, osobné hodnotenie, príplatok za školenia a certifikáty súvisiace s náplňou práce, príplatok za vedenie kolektívu a prémia zo zisku za príslušný mesiac) + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Janka Schonová Referent pre personalistiku ksupra@stonline.sk tel.: +421918697256 fax: 0486122251
Okres : Banskobystrický kraj
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

K – SUPRA, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36057592

Telefón:
+421486112429

História vzniku našej firmy siaha do obdobia pôsobenia strojárskeho koncernu Mostáreň Brezno. Naša firma pôsobí na slovenskom a medzinárodnom strojárenskom trhu dlhšiu dobu. Počas tohto obdobia si vybudovala dobré a pevné postavenie vďaka svojej kvalitnej a spoľahlivej výrobe. Naše výrobky sú známe na Slovensku, v Európskej únií, ale aj v zámorí. Sme dodávateľom a subdodávateľom pre viacero veľkých popredných svetových firiem.

Adresa:

Mostárenská 9/29 97703 Brezno Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres BreznoBreznoMostárenská 9/2997701