Zvárač TIG

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Košický kraj
  • Uverejnené 2 týždne pred

Ing. Miroslava Hajduková recruit@strastaff.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač TIG

Pracovná náplň: Hľadáme skúsených zváračov s miestom výkonu práce v Spišskej Novej Vsi, ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude: – Zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie) – Zváranie veľkorozmerných komponentov (do 12t) – Zváranie pod ochrannou atmosférou, elektródou, materiál tr.11 a 17 (oceľ, nerez) – Zváranie wolframovou elektródou – TIG – Veľkosť zvarov 3 – 20 mm – Rovnanie plameňom – Čítanie výkresovej dokumentácie – Prax v danej oblasti a zváračský preukaz s platným certifikátom MIG (č. 135) a TIG (č. 141) nutné – Platný žeriavnický a viazačský preukaz výhodou – Prax v danej oblasti nutná Plat 4,12€/hod. + variabilná zložka do 30% – práca v preverenom výrobnom podniku – práca v príjemnom prostredí – garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok – stála podpora koordinátora – odmeňovanie na základe výkonu, garancia platu v plnej výške a vždy na čas – pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu – rozšírenie vlastných skúseností ä – zvyšovanie kvalifikácie
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska výroba
pozornosť spoľahlivosť technický talent
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť samostatnosť technická gramotnosť Ďalšie požiadavky: Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorému nie je cudzia:
– dôslednosť a technická zdatnosť
– manuálna zručnosť
– znalosť čítania výkresovej dokumentácie
– schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
– dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
– vysoká zodpovednosť
– schopnosť pracovať systematicky a samostatne
– prax na podobnej pozícii nutná
– SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru – strojárstvo
– schopnosť riešiť problémy a navrhovať zmeny
– vzťah k technickým veciam
– technické a logické myslenie
– vysoké pracovné nasadenie

Pracovné výhody : Plat 4,12€/hod. + variabilná zložka do 30% – práca v preverenom výrobnom podniku – práca v príjemnom prostredí – garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok – stála podpora koordinátora – odmeňovanie na základe výkonu, garancia platu v plnej výške a vždy na čas – pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu – rozšírenie vlastných skúseností ä – zvyšovanie kvalifikácie,
Kontakt : Ing. Miroslava Hajduková recruit@strastaff.sk
Okres : Košický kraj

STARSTAFF Slovakia, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47619368

Spoločnosť STARSTAFF Slovakia, s.r.o., so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu v Slovenskej republike. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Adresa:

Seberíniho 1 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoKošický krajokres Spišská Nová VesSpišská Nová VesRadlinského 1905201