Upratovač/-ka

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • Prešovský kraj
  • Uverejnené 2 týždne pred

-Alena Zvolenská office@canor-audio.com tel.: +421517710396

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovač/-ka

Pracovná náplň: Upratovanie výrobných, skladových a iných priestorov spoločnosti. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : -Alena Zvolenská office@canor-audio.com tel.: +421517710396
Okres : Prešovský kraj

CANOR, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36466387

Telefón:
+421

Charakteristika:
Výroba ostatných elektrických zariadení

Adresa:

Družstevná 39 08006 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoPrešovský krajokres PrešovPrešovDružstevná 3908006