Obsluhujúci pracovník čerpacej stanice

Ing. Juraj Balogh konateľ balogh@ballsro.sk tel.: +421903551671

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluhujúci pracovník čerpacej stanice

Pracovná náplň: Obsluha platiacich zákazníkov, predaj tovaru a služieb, udržiavanie čistoty na pracovisku, práca s registračnou pokladňou. absolventa Základná zložka mzdy od 550,-€ + Odmeny mesačné + Odmeny kvartálne

Práca vhodná pre absolventa; Základná zložka mzdy od 550,-€ + Odmeny mesačné + Odmeny kvartálne;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 5:00 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Pracovné výhody : Základná zložka mzdy od 550,-€ + Odmeny mesačné + Odmeny kvartálne,
Kontakt : Ing. Juraj Balogh konateľ balogh@ballsro.sk tel.: +421903551671
Okres : Banskobystrický kraj

BALL, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45897191

Internetová adresa:
www.ballsro.sk

Telefón:
+4210903551671

Charakteristika:
Prevádzkovanie čerpacej stanice, vedenie účtovníctva

Adresa:

Kľučiny 432/40 03401 Liptovská Štiavnica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres Banská BystricaBanská BystricaSládkovičova 2797401