Zlievárenský robotník – brúsič

Beáta Spišiaková referent personalistiky spisiakova@zlhhronec.sk tel.: +421486304110 fax: +421486176424

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zlievárenský robotník – brúsič

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: brúsenie odliatkov
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 8
Pracovná oblasť : Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Ďalšie požiadavky: platný preukaz viazača bremien

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Beáta Spišiaková referent personalistiky spisiakova@zlhhronec.sk tel.: +421486304110 fax: +421486176424
Okres : Banskobystrický kraj

ZLH Plus, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36853151

Internetová adresa:
zlhhronec@zlhhronec.sk

Telefón:
0486304110

výroba a predaj odliatkov zo sivej, tvárnej liatiny a oceľoliatiny

Adresa:

Zlievarenská 533 97645 Hronec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres BreznoHronecZlievarenská 53397645