Pokladník na čerpacej stanici v predajni

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 2 týždne pred

viliam.mrazik@stonline.sk tel.: +421903309030

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pokladník na čerpacej stanici v predajni

Pracovná náplň: práca s pokladňou, obsluha na čerpacej stanici, miesto ja vhodné pre UoZ do 25 rokov a 3 mesiace v evidencii, alebo do 29 rokov a 6 mesiacov v evidencii UPSVaR, NP „Praxou k zamestnaniu“ absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : viliam.mrazik@stonline.sk tel.: +421903309030
Okres : okres Žilina

PROVIDAS, s.r.o.

IČO:
46615725

Adresa:

502/51, Teplička nad Váhom
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres ŽilinaŽilinaKysucká cesta 1901001