Prevádzkový zámočník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 2 týždne pred

Natália Nemešová, Odborný referent pre ľudské zdroje nemesova.n@chemosvit.sk tel.: +421527152881

Ponúkame pracovnú pozíciu : Prevádzkový zámočník

Pracovná náplň: Prevádzkový zámočník – oprava, údržba a nastavovanie pletacích strojov
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
analytické myslenie technický talent precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Natália Nemešová, Odborný referent pre ľudské zdroje nemesova.n@chemosvit.sk tel.: +421527152881
Okres : okres Poprad

CHEMOSVIT FIBROCHEM, a.s.

IČO:
31736327

Adresa:

Štúrova 101, Svit, 05921
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres PopradSvitŠtúrova 05921