Operátor – zoraďovač vo farmaceutickej výrobe

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Hlohovec
  • Uverejnené 2 týždne pred

Mgr. Alexandra Morávková HR špecialista alexandra.moravkova@saneca.com tel.: +421337361102

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor – zoraďovač vo farmaceutickej výrobe

Pracovná náplň: • Vykonávať zoradenie, nastavenie, prestavenie, technickú údržbu baliacich zariadení (liniek) s cieľom vyrobiť kvalitné produkty v zmysle požiadaviek SVP. • Vykonávať preventívnu údržbu baliacich zariadení. • Vykonávať odstraňovanie porúch baliacich zariadení. • Vyrábať farmaceutické prípravky, podľa pokynov majstra, dodanej výrobnej dokumentácie a predpísaných SOP. • Podieľať sa na plnení plánu výroby. • Hlásiť opotrebovanosť a potrebu zabezpečiť náhradné diely, servisné služby nadriadenému. • Zodpovedať za starostlivosť o formátové diely a náhradné diely pre baliace zariadenia. • Špecifikovať potreby náhradných dielov, spolupracovať s tímom údržby. • Spolupracovať s prevádzkovou údržbou, operátormi a majstrami strediska „Balenie PLFˮ. • Spolupracovať s technológom pri tvorbe návodov na obsluhu výrobných liniek. • variabilná zložka mzdy + príplatky + dochádzkový bonus • 3 dni pracovného voňa s náhradou mzdy • Nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie) • Možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
praktické myslenie precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť technická gramotnosť manuálna zručnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: • SŠ odborné vzdelanie (elektrotechnický smer alebo strojárky smer).
• Min. 2 roky praxe v oblasti výrobných strojov.
• Znalosť čítania technických výkresov.
• Základné PC zručnosti.
• Technické myslenie a záujem o danú oblasť.
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať.
• Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť.

Pracovné výhody : • variabilná zložka mzdy + príplatky + dochádzkový bonus • 3 dni pracovného voňa s náhradou mzdy • Nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie) • Možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.,
Kontakt : Mgr. Alexandra Morávková HR špecialista alexandra.moravkova@saneca.com tel.: +421337361102
Okres : okres Hlohovec

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
46833323

Internetová adresa:
www.saneca.com

Telefón:
033 736 1111

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec je európsky farmaceutický výrobca hotových liekových foriem, syntetických API, morfínových alkaloidov a syntetických opiátov.

Adresa:

Nitrianska 100 92027 Hlohovec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres HlohovecHlohovecNitrianska 10092027