ELEKTRONIK – ZORAĎOVAČ VO FARMACEUTICKEJ VÝROBE

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Hlohovec
  • Uverejnené 2 týždne pred

Mgr. Alexandra Morávková HR špecialista alexandra.moravkova@saneca.com tel.: +421337361102

Ponúkame pracovnú pozíciu : ELEKTRONIK – ZORAĎOVAČ VO FARMACEUTICKEJ VÝROBE

Pracovná náplň: •Vykonávať elektrotechnické, elektrické a technické opravy, nastavenie, prestavenie strojov a zariadení, elektrotechnickú a elektrickú údržbu výrobných zariadení (liniek) s cieľom vyrobiť kvalitné produkty v zmysle požiadaviek SVP, EBMS, PO •Vykonávať elektro – preventívnu údržbu výrobných liniek •Vykonávať odstraňovanie elektronických a elektrických porúch výrobných liniek •Hlásiť opotrebovanosť a potrebu zabezpečiť náhradné diely, servisné služby nadriadenému •Špecifikovať potreby náhradných dielov, spolupracovať s tímom údržby •Spolupracovať s vedúcim strediska a pracovníkmi údržby strojov •Spolupracovať s technológom pri tvorbe návodov na obsluhu výrobných liniek •Podieľať sa na plnení plánu výroby • variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus+ príplatky • 3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy • Nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie, • Možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 rokyOsvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky;Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
praktické myslenie precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť technická gramotnosť manuálna zručnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Ďalšie požiadavky: •SŠ odborné vzdelanie (elektrotechnický smer)
•Min. 2 roky praxe v oblasti elektrotechnickej údržby výrobných strojov
•platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z
•Znalosť čítania technických výkresov, dokumentácie strojov a zariadení
•Ovládanie PC ( WORD, EXCEL, OUTLOOK)
•Základná znalosť anglického, nemeckého jazyka
•Technické myslenie a záujem o danú oblasť
•Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
•Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Pracovné výhody : • variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus+ príplatky • 3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy • Nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie, • Možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.,
Kontakt : Mgr. Alexandra Morávková HR špecialista alexandra.moravkova@saneca.com tel.: +421337361102
Okres : okres Hlohovec

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
46833323

Internetová adresa:
www.saneca.com

Telefón:
033 736 1111

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec je európsky farmaceutický výrobca hotových liekových foriem, syntetických API, morfínových alkaloidov a syntetických opiátov.

Adresa:

Nitrianska 100 92027 Hlohovec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres HlohovecHlohovecNitrianska 10092027