Pomocná sila do kuchyne

Bc. Zuzana Tokolyová riaditeľ hotela riaditeltrn@sorea.sk tel.: +421523211850 fax: 0255565806

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila do kuchyne

Pracovná náplň: pomocné práce v kuchyni + zabezpečenie ubytovania
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 21:00 Práca na zmeny: delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : + zabezpečenie ubytovania,Termín výberového konania:25. 5. 2018
Kontakt : Bc. Zuzana Tokolyová riaditeľ hotela riaditeltrn@sorea.sk tel.: +421523211850 fax: 0255565806
Okres : Prešovský kraj
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

SOREA spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31339204

Internetová adresa:
www.sorea.sk

Telefón:
0250239111

Charakteristika:
hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

Odborárske nám. 3 81570 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoPrešovský krajokres PopradVysoké TatryŠtrbské Pleso hotel SOREA Trigan05985