Finančný manažér, konzultant

Mgr. Anna Vallová manažér konzultant anna.vallova@oz.allianzsp.sk tel.: +421908311260

Ponúkame pracovnú pozíciu : Finančný manažér, konzultant

Pracovná náplň: Vedenie obchodnej skupiny Ponúkaný plat: 1000 eur + bonusy absolventa – školenia zdarma, kariérny postup

Práca vhodná pre absolventa; – školenia zdarma, kariérny postup;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
iniciatívnosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Open Office – elementárna Ďalšie požiadavky: Zaslanie životopisu na:
anna.vallova@oz.allianzsp.sk
– pozvanie na osobný pohovor, výberové konanie

Pracovné výhody : – školenia zdarma, kariérny postup,
Kontakt : Mgr. Anna Vallová manažér konzultant anna.vallova@oz.allianzsp.sk tel.: +421908311260
Okres : okres Spišská Nová Ves

Anna Vallová

Právna forma:
Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

IČO:
35576341

Allianz-Slovenská poisťovňa je najväčšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku. Ponúka celú škálu inovatívnych poistných produktov: od životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov. Značka Allianz – SP je všeobecne uznávaná a pozitívne vnímaná širokou verejnosťou. Odráža nielen inovatívne prvky, ale spája sa aj s bohatou minulosťou spoločnosti a dlhoročnými skúsenosťami.

Adresa:

Hutnícka 2713/10 05201 Spišská Nová Ves Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Spišská Nová VesSpišská Nová VesŠtefánikovo námestie 505201