Kuchár – pizzér – Pizzéria Kovács

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

Marie Kovácsová marie.kovacsova@atlas.sk tel.: +421915756204

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár – pizzér – Pizzéria Kovács

Pracovná náplň: Práca v kuchyni absolventa Celodenná strava a pitný režim. Príplatky podľa výkonu.

Práca vhodná pre absolventa; Celodenná strava a pitný režim. Príplatky podľa výkonu.;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:30 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : Celodenná strava a pitný režim. Príplatky podľa výkonu.,
Kontakt : Marie Kovácsová marie.kovacsova@atlas.sk tel.: +421915756204
Okres : Trnavský kraj

Barnabáš Kovács

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
30721644

Charakteristika:
Priami,úprimný a zodpovedný.

Adresa:

Krajná 1595/3 93005 Gabčíkovo Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres Dunajská StredaGabčíkovoKrajná 1595/393005