Sanitár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bratislava
  • Uverejnené 4 mesiace pred

Peter Vojs námestník info@hospic.sk tel.: +421905924742

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sanitár

Pracovná náplň: Poskytovanie komplexnej starostlivosti pri lôžku pacientov, denná toaleta, kŕmenie. absolventa Naše zariadenie ponúka útulné prostredie, príjemnú priateľskú atmosféru, súdržný kolektív, výborné medziľudské vzťahy. Ďalej ponúkame: – možnosť privyrobiť si v rámci nadčasu – ubytovanie v prenajatých bytoch v blízkosti liečebne s príspevkom zamestnanca 1,-EUR/deň – príspevok na cestovanie, stravné lístky – DDS poistenie – zmeny vieme prispôsobiť potrebám a požiadavkam uchádzača

Práca vhodná pre absolventa; Naše zariadenie ponúka útulné prostredie, príjemnú priateľskú atmosféru, súdržný kolektív, výborné medziľudské vzťahy. ; Ďalej ponúkame:; – možnosť privyrobiť si v rámci nadčasu; – ubytovanie v prenajatých bytoch v blízkosti liečebne s príspevkom zamestnanca 1,-EUR/deň; – príspevok na cestovanie, stravné lístky; – DDS poistenie; – zmeny vieme prispôsobiť potrebám a požiadavkam uchádzača;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť empatia ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Pracovné výhody : Naše zariadenie ponúka útulné prostredie, príjemnú priateľskú atmosféru, súdržný kolektív, výborné medziľudské vzťahy. Ďalej ponúkame: – možnosť privyrobiť si v rámci nadčasu – ubytovanie v prenajatých bytoch v blízkosti liečebne s príspevkom zamestnanca 1,-EUR/deň – príspevok na cestovanie, stravné lístky – DDS poistenie – zmeny vieme prispôsobiť potrebám a požiadavkam uchádzača,
Kontakt : Peter Vojs námestník info@hospic.sk tel.: +421905924742
Okres : okres Bratislava

Liečebňa sv. Františka, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
44998236

Internetová adresa:
riaditel@hospic.sk

Telefón:
+421915724794

Liečebňa sv. Františka je zdravotnícke zariadenie poskytujúce zdravotnú starostlivosť v liečbe dlhodobo chorých a hospicových pacientov.

Adresa:

Björnsonova 8 81105 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BratislavaBratislava-RužinovKrásna 2282105