Lekár so špec. v odbore všeob. lekárstvo na polovičný úväzok

Katarína Jendrálová Referent katarina.jendralova@unb.sk tel.: +421248234351 Mgr. Andrea Foldváryová referent PPaM andrea.foldvaryova@unb.sk tel.: +421248234351

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár so špec. v odbore všeob. lekárstvo na polovičný úväzok

Pracovná náplň: – výkon lekárskych preventívnych prehliadok zamestnancov UNB v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda, predovšetkým vstupných, periodických, výstupných a mimoriadnych lekárskych prehliadok, – očkovanie a preočkovanie novoprijímaných zamestnancovi proti vírusovej hepatitíde typu B, – a iné. – cena ubytovania v ubytovni pre zamestnancov: 20€/viaclôžková izba, 40€/jednolôžková izba, – možnosť priznania osobného príplatku po ukončení skúšobnej doby. + zabezpečenie ubytovania
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo

Ďalšie požiadavky: – špecializácia v odbore všeobecné lekárstvo

Pracovné výhody : – cena ubytovania v ubytovni pre zamestnancov: 20€/viaclôžková izba, 40€/jednolôžková izba, – možnosť priznania osobného príplatku po ukončení skúšobnej doby. + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Katarína Jendrálová Referent katarina.jendralova@unb.sk tel.: +421248234351 Mgr. Andrea Foldváryová referent PPaM andrea.foldvaryova@unb.sk tel.: +421248234351
Okres : Bratislavský kraj

Univerzitná nemocnica Bratislava

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
31813861

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Adresa:

Pažítková, 4 4 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-PetržalkaAntolská 1185107