Časník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Prešovský kraj
  • Uverejnené 2 týždne pred

Marta Bednarčíková mzdový pracovník personalne@ggurman.sk tel.: +421918975360

Ponúkame pracovnú pozíciu : Časník

Pracovná náplň: Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi. – Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí. – Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania. – Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov-obsluha hostí. – Prax v hotelovej prevádzke výhodou. + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Marta Bednarčíková mzdový pracovník personalne@ggurman.sk tel.: +421918975360
Okres : Prešovský kraj

GURMEN s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44025718

Internetová adresa:
personalne@ggurman.sk

Telefón:
+421527147116

Charakteristika:
– Ubytovacie a reštauračné zariadenie

Adresa:

Námestie sv. Mikuláša 1 06401 Stará Ľubovňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoPrešovský krajokres Stará ĽubovňaStará ĽubovňaTovárenská 706401