Technický inžinier/ka

Mgr. Ivana Krššáková HR koordinátor nitra@mahax.sk tel.: +421944425183

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technický inžinier/ka

Pracovná náplň: Náplň (druh) práce • Riadenie a organizovanie práce zamestnancov • Spolupráca pri navrhovaní a výbere výrobných technológií, nástrojov a postupov • Zodpovednosť za spracovanie pracovných návodov, inštrukcií a štandardov pre výrobné úseky • Príprava pravidelného hlásenia a štatistiky • Účasť na poradách a príprava podkladov k mesačným uzávierkam • Spolupráca so zamestnancami podieľanie sa na zlepšovaní úrovne kvality a produktivity práce • Zodpovednosť za dôkladné dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych postupov • dodržiavanie pracovnej disciplíny a poriadku na pracovisku • dodržiavanie BOZP Požiadavky na zamestnanca Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť – Dlhodobá, stabilná práca – 650 EUR/brutto + osobnostné ohodnotenie podľa skúseností uchádzača – navyše k mzde stravný lístok v hodnote 3,50 eur
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Elektrotechnika
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť manuálna zručnosť

Pracovné výhody : – Dlhodobá, stabilná práca – 650 EUR/brutto + osobnostné ohodnotenie podľa skúseností uchádzača – navyše k mzde stravný lístok v hodnote 3,50 eur,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pohovor
Kontakt : Mgr. Ivana Krššáková HR koordinátor nitra@mahax.sk tel.: +421944425183
Okres : Banskobystrický kraj

MAHAX Slovakia, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46260471

Internetová adresa:
www.mahax.sk

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Adresa:

Fábryho 394/46 95101 Štitáre Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres LučenecFiľakovoTehelná 898601