Lekár

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Revúca
  • Uverejnené 2 týždne pred

Gabriela Magurová personalista magurova.gabriela@nsprevuca.sk tel.: +421584833302 fax: +421584833312

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár

Pracovná náplň: Samostatne vykonáva odborné pracovné činnosti preventívnej a liečebnej starostlivosti, ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
analytické myslenie spoľahlivosť empatia ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky:

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Gabriela Magurová personalista magurova.gabriela@nsprevuca.sk tel.: +421584833302 fax: +421584833312
Okres : okres Revúca

Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
45736324

Internetová adresa:
nsprevuca@nsprevuca.sk

Telefón:
+421584833333

Charakteristika:
Nezisková organizácia poskytujúca verejno-prospešné služby.

Adresa:

Litovelská 25 05001 Revúca Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres RevúcaRevúcaLitovelská 2505001