Skladník

Ing. Lucia Vargová Špecialista na nábor personal@tatravagonka.sk tel.: +421918735710

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Pracovná náplň: • Viesť evidenciu všetkých pohybov výdaj -príjem materiálu, vyrábaných dielcov medzi výrobnými dielňami a prevádzkami. • Prepočítavať počty a množstvá materiálov a dielcov a kontrolovať súlad s sprievodnou dokumentáciou (technologická sprievodka, vychystávaci plán..), kompletnosť vyplnenia všetkých požadovaných údajov (šarža materiálu, kompletnosť operácii, pečiatka OTK…) • Spolupracovať s pracovníkom OTK pri riešení dodávok nekvalitných materiálov a dielcov vrátených návratkovým spôsobom • Zabezpečovať tlač a vychystávanie materiálov na montážne linky. • Fyzické zaskladnenie a vyskladnenie materiálov z regálového systému pomocou manipulačnej techniky. • Naloženie, transport a vyloženie materiálu na transportnej technike. absolventa Základná zložka mzdy je od 3,40 €/hod. bez oprávnenia VZV, 3,80 €/hod. s oprávnenia VZV + prémie, bonusy, odmeny. Zamestnanecké výhody, benefity • odmeny pri výročiach • dovolenková a vianočná odmena • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne • akcie pre zamestnancov a ich rodiny – firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; Základná zložka mzdy je od 3,40 €/hod. bez oprávnenia VZV,; 3,80 €/hod. s oprávnenia VZV + prémie, bonusy, odmeny.; ; Zamestnanecké výhody, benefity; • odmeny pri výročiach; • dovolenková a vianočná odmena; • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne; • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne; • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne; • akcie pre zamestnancov a ich rodiny – firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.;
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce samostatnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: Vhodný kandidát by mal mať:
– prax na VZV aspoň 1 rok,
– viazací a žeriavnický preukaz.

Pracovné výhody : Základná zložka mzdy je od 3,40 €/hod. bez oprávnenia VZV, 3,80 €/hod. s oprávnenia VZV + prémie, bonusy, odmeny. Zamestnanecké výhody, benefity • odmeny pri výročiach • dovolenková a vianočná odmena • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne • akcie pre zamestnancov a ich rodiny – firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.,
Kontakt : Ing. Lucia Vargová Špecialista na nábor personal@tatravagonka.sk tel.: +421918735710
Okres : Prešovský kraj

TATRAVAGÓNKA a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31699847

Telefón:
0527112128, 0527112455

Charakteristika:
✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015 a Strojársky výrobok roka 2016.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Adresa:

Štefánikova 887/53 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoPrešovský krajokres PopradPopradŠtefánikova 887/5305801